Yaşam

Muhteşem Hayatım Dizisinin İlk Senaristinin Kim Olduğunu Duyduğunuzda Şok Olacaksınız!

FOX TV ekranlarında yayına yeni başlayan, başrollerinde Hilal Altınbilek ve Onur Tuna’nın yer aldığı Şahane Hayat’ın ilk senaristi herkesi şaşırtacak. Daha önce ekranlarda gördüğümüz senaristi kimse fark edemedi.

Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade ve Sumru Yavrucuk’un yer aldığı Muhteşem Hayatım yeni sezonun en güzel eserlerinden biri.

Şebnem Arda Gümüşcü’nün yaşam mücadelesine tanıklık ettiğimiz dizi her hafta fırtına yaratıyor. Her karakter ince ayrıntılarla işlenmiştir. Bana göre reytinglerde daha iyi oranları hak ediyor.

Dizide entrika ve kaosa doyuyoruz. Özetlemek gerekirse: Büyük haksızlıklarla hayat bulan, bunları aşmak için çok çalışan, bu yolda gereğini yapan ve şimdi gelip kendisini bulan suç geçmişinden kurtulmaya çalışan Şebnem’in etrafında gelişen olayları izliyoruz. harika bir hayat yaşarken.

Diziyle ilgili haftalar sonra sizi şaşırtacak bir detay fark edildi. Bu detay Harika Hayatımın ilk 8 bölümünü yazan senarist hakkındadır…

Benim Şahane Hayatım’ın ilk 8 bölümünü Çocuk Duymasın’da Yasemin karakteriyle karşımıza çıkan ve daha sonra birçok televizyon dizisinin senaryosunu yazan Meriç Acemi yazdı.

Meriç Acemi ayrıca Ufak Tefek Cinayetler, Kiralık Aşk, Aşk 101, Kuşuu, Erkenci Kuş, 1 Erkek 1 Kadın, Cam Tavanlar dizilerinin senaristliğini de üstlendi.

Artık Süper Yüzyıl, Kavak Yelleri, Ramo gibi dizilerin senaristliğini yapan Yılmaz Şahin dizinin hikayesini sürdürüyor.

haberandirin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu