Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan açıklamalar…

Ayasofya Camii çıkışında basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan Başkan Eroğan’ın konuşmasından satırbaşları:

“Karadeniz gazıyla ilgili söyleyeceklerimizi dün gece söyledik. Önce Karadeniz gazımızı 1 ay sonra 1 yıl bedelsiz olarak milletimizle buluşturacağız. İl, ilçe olmayacak. doğalgazsız sondaj çalışmalarımız devam ediyor üretimimizi artıracağız.

İnşallah yarın Nurdağı’nda olacağım, oradan Gaziantep’e geçeceğim. Fırsat bulursam Hatay’a uğrayacağım. Açılışlardan çok bir sürü ralli vereceğim. Artvin ve Giresun’un yanı sıra İstanbul ve Ankara’nın ilçelerine gideceğim. Planlamayı seçim uyum merkezimiz yapar.

Tüm kabine üyelerimizin adaylarımız için önemli çalışmaları var. Bütün hedefimiz 14 Mayıs’ı başarıyla tamamlamak.

Teslimat kamyonlarımız yolda. Sevgili kardeşim Aliyev’e gönderdik. Özbekistan Cumhurbaşkanına gönderdik. Togg’un sadece ulusal değil uluslararası bir marka olduğunu herkes görecek. Lider arkadaşlarımız da çok ama çok mutlular.

Bazı parti liderlerinin yaptığı açıklamalara girmeyeceğim. Kâr beklentim yok. Terörist terörünü her yerde yapar. Onlardan haber alanlar, İstanbul’da akın edince bunu rant haline getirirler. Saldırıya yabancı değiliz. İçişleri Bakanlığımız bu eşkıyayı anında yakaladı. Şu anda yargıda gerekenler yapılıyor.”

kursunluajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu