Yaşam

Müge Anlı’da Korkunç Olay! Köylülerin Tecavüze Uğradığı Kadınla İlgili Detaylar Ortaya Çıktı

Müge Anlı’da iki gündür kayıp olan Elnare Kızmaz’ın tedavisi sürüyor. Köylüler tarafından tecavüze uğradığı ortaya çıkan Elnare’nin yaşadıkları kan dondurdu. Görüntüler, itiraflar ve ortaya çıkan detaylar hayretler içinde bıraktı.

Müge Anlı’ya katılan Aynure, kardeşi Elnare Kızmaz’ın 22 Kasım’da köyden kaybolduğunu ve canlı yayında kan donduran tacizin ortaya çıktığını söyledi.

“Bence ablamın akıl sağlığı yerinde değildi ve eşi de bundan faydalanıyordu. Köyde ablamı kullananların olduğu haberleri vardı. Başına gelen olaylardan sonra ablam dokununca deliye döndü. Onu böyle yaptılar.” Aynure, kocasının ablasına göre maddi çıkarlarının olduğunu söyledi.

Daha sonra Müge Anlı, psikolojik sorunları olan Elnare’nin köyde çok sayıda erkek tarafından tecavüze uğradığını açıkladı.

İsmini vermek istemeyen tanıdık kadın, ‘Ahmet Elnare’ye şiddet uyguluyor ve onu aç bırakıyordu’ dedi. gece evine erkeklerin geldiğini söyledi ve anlattı.

Aslında, bu açıktan yararlanma ilk kez canlı olarak ortaya çıkmıyor. Anlı, Elnare’nin daha önce tacize uğradığı için suçlu ilan edildiğini söyledi.

Suç duyurusunun arkasında Elnare’yi Mustafa isimli bir adamın evine götüren Muzaffer isimli köylü ile Elnare’nin kayınbiraderi İsmail ve Ercan Öksüz’ün gözaltına alındığını duyurdu.

Ercan tutuklanırken, Muzaffer ve İsmail adli kontrolden sonra serbest bırakıldı.

Bugün Elnare’yi taciz ettiği iddia edilen kayınbiraderi İsmail yayına geldi. Müge Anlı, tacizi kabul etmeyen İsmail hakkında şoke eden bir video yayınladı.

İsmail’in kızının çektiği videoda Elnare, İsmail ve Yakup’un konuta geldiğini, Ahmet’in parayı alıp cebine koyduğunu söylüyor.

İsmail’in kızı aslında babası gözaltına alındığında ‘ben babamı kurtaracağım’ diyerek bu videoyu çekiyor ama tabi ki Elnare’nin söyledikleri beklediği gibi olmadı.

İsmail Kızmaz, Ahmet’in evine gittiğini, kendini boğmaya çalıştığını, zaman zaman ölüyormuş gibi yaptığını söyledi.

Videoyu burada izleyebilirsiniz.

Ahmet yine para almadığını iddia etti. Konuta gelen adamları karşılayan Ahmet, konuta gelen kişilerin kendisini dövdüğünü ve eve almadıklarını itiraf etti. “Muzaffer evime geldi, beni istemedi, dövdü.” söz konusu.

Köy kahvecisi Recep de, İsmail ve Elnare’yi konuta girerken gördüğünü ve fotoğraf çektiğini ifade etti. 70 yaşındaki İsmail, kendisine iftira attıklarını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu