Yaşam

Marmaris’te çekildi Avrupa’yı sallayacak

AjansCANKA / MUĞLA (İGFA) –Muğla Marmaris’te yaşayan ünlü pop müzik sanatçısı Yonca Poyrazoğlu, Club tarzı “At gibi gidenler…” müziği ile müzik piyasasına oldukça tartışmacı bir giriş yaptı.

Ünlü Orkestra Şefi Duayen Üstün Poyraz’ın kızı ve Türk Sanat Müziği’nin duayen sanatçıları İsmail Şençalar ile Suzan Güven’in torunu sanatçı Yonca Poyrazoğlu, Marmaris Barlar Sokağı, Hisarönü Değirmenyanı jip safari alanı ve Turunç Kasabası’nda “At gibi gidenler…” canlı kulüp müziğinin video kliplerini tamamladı.

Sözleri Cengiz Atabay’a, müziği Kürşat Poyraz’a, yönetmenliğini Sinan Akyol’a, link koordinatörlüğünü gazeteci Cet Sevgi’ye ait “At gibi gidenler…”; Areena Club, Tornado Jeep Safari ve Turunç Resort Hotel’in takviyesiyle Marmaris turizmini anlatan gece hayatı, deniz, kum ve yeşilin ortasında safari manzaralarıyla dikkat çekiyor.

Youtube’da yayınlandığı ilk gün Türkiye ve Avrupa’dan yaklaşık 14 bin kişi tarafından izlenen “At gibi gidenler…” müziğinin, turizm dönemi boyunca bar ve plajlarda büyük ilgi görmesi bekleniyor.

https://youtu.be/X_ssTNgW9W8

cavdarhisarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu