Yaşam

İstanbul Komedi Festivali başlıyor

İstanbul Komedi Festivali bu yıl 6. kez seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Festival bu yıl İngiliz komedyenleri izleyiciyle buluşturacak; ayrıca röportajlar, stand-up’lar, doğaçlama gösteriler, kapalı gişe tiyatro oyunları ve çocuk etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

Funny Woman Awards (2019) ödülüyle tanınan Laura Symth, komedyen Rick Gervais’in turnesinin açılışını yapan Sean McLoughlin, ödüllü genç komedyen Matt Richardson ve Manchester’lı komedyen Brennan Reece, İstanbul Güldürü Festivali etkinlikleri kapsamında sahne alacak. .

Demet Akbağ, Şener Şen, Uğur Yücel, Ali Poyrazoğlu & Güneş Berberoğlu, Behzat&Süheyl Uygur, Kaan Sekban, Doğu Demirkol, Zafer Algöz&Can Yılmaz, Berfu&Eser Yenenler, Esra Dermancıoğlu, Deniz Göktaş, Ali Kerim Diler, Can Bonomo&Can Temiz&Bengi Apak, Oya Başar ve In Ebru Kural, Hakan Yılmaz&Ebru Cündübeyoğlu, Yasemin Şefik, Geveze, Semaver Kumpanya ‘Cimri’, Volkan Severcan&Asuman Dabak, Yunus Günçe gibi isimlerin yanı sıra interaktif etkinlikler, ‘Aydınlıkevler’, ‘Güldür Güldür Show’, ‘Zengin Mutfağı’ da yer aldı. dönem boyunca tam bir salona sahnelendi. ‘Çok Güzel Hareketler 2’ gibi pek çok isim ve etkinlik İstanbul Komedi Festivali’nde seyirciyle buluşacak.

İSTANBUL COMER FESTİVALİ BRANDWEEK İSTANBUL’DA

Brandweek İstanbul, İstanbul Komedi Festivali etkinlikleri kapsamında Funny Woman Awards (2019) ödüllü İngiliz komedyen Laura Symth, ‘Düğün Şarkıcısı’ oyunuyla oyuncu Nergis Öztürk ve hayatın komedisini farklı bir bakış açısıyla sunan Lesli Karavil’i ağırlayacak. izleyiciye kadın bakış açısı.

Festivalde ayrıca Türkçe Benim Evim – Kelimeler Adası, Zorba Zorba, Ceko ve Pepo – İki Bavul Dolu, Nasreddin Hoca gibi çocuklara yönelik tiyatro oyunları ve atölye çalışmaları da yer alacak. (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu