Ekonomi

Gürmen Group’un Yeni CFO’su Mehmet Soyarıcı oldu

Hazır giyim-perakende, enerji, tarım ve teknoloji departmanlarındaki yatırımlarıyla Türkiye’nin önde gelen kümelerinden biri olan Gürmen Grup üst düzey atama aldı. Mehmet Soyarıcı, görevine Gurmen Grup bünyesinde “CFO ve COO” olarak başlamıştır.
 

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Mehmet Soyarıcı, Boğaziçi Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptıktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde MBA derecesi almıştır. kabuk soyucu; İş hayatından pazarlama, finans ve planlamaya kadar farklı alanlarda deneyime sahip ve birçok ekibe liderlik etmiştir.

Beğendik Mağazaları, Ant Besin (Fora Zeytin), Küçükçalık Kümelenmesi, Bien Seramik, WTS Danışmanlık gibi farklı branşlarda faaliyet gösteren firmaların üst yönetim kademelerinde görev yapan Soyarıcı, son olarak Türkiye’de Uygulama Konseyi ve Küçükçalık Kümelenmesi ve Luxury Velvet Dokuma Sanayii Koruyucuları Birliği. Yönetim Kurulu üyesiydi.

Mehmet Soyarıcı, içinde erkek moda markaları RAMSEY ve KİP ile Maspo Power, Gökkale Tarım ve Gürmen Teknoloji’nin de yer aldığı Gürmen Grup’un güçlü finansal yapısının, yatırım alanlarını geliştirmek ve küresel gelişiminin sürdürülebilirliğini artırmak için yönetimine liderlik edecek. ve operasyonel verimlilik.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu