Haber

Aydın’da çocuklar güne zinde başlıyor

Aydın Gençlik ve Sporİl Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen GSB Spor Okullarında 21 farklı branşta gerçekleştirilen antrenmanlarda çocuklar hem sporu seviyor hem de güne zinde başlıyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl 81 ilde düzenlenen GSB Spor Okulları ve Engelsiz Spor Okulları faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Aydın’da 21 farklı branşta uzman eğitmenler eşliğinde antrenmanlar yapılırken, spor okulları da geleceğin sporcularını bekliyor.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 17 ilçede düzenlenen spor kursları, 5-18 yaş arası çocuk ve gençlere yönelik bilgi birikimine yönelik, sportif gelişimlerine ve sosyalleşmelerine katkı sağlayacak, onların yeteneklerinin ortaya çıkarılması amacıyla verilmeye devam ediyor. yetenekler Bu kapsamda voleybol, atletizm, badminton, bocce, basketbol, ​​boks, jimnastik, hemsball, güreş, futbol, ​​judo, karate, hentbol, ​​masa tenisi, taekwondo, okçuluk, tenis, curling, hokey, atıcılık branşlarında binlerce çocuk yarıştı. ve yüzmek. Eğleniyor ve sporu seviyor. Güne sporla başlayan geleceğin şampiyonları, sporu sevmenin yanı sıra sağlıklı ve formda kalıyor. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu